کد خبر: ۲۴۹۶۰۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۸ - ۱۳ آذر ۱۴۰۱

جانی‌هایی با درآمد 100 میلیونی و مدرک پزشکی/ "تحریم‌کننده انتخابات" را چه به داعیه‌داری مطالبات مردم؟

جنوب نیوز: رسانه امتداد، ارگان حزب اصلاح‌طلب اتحاد ملت اخیراً طی مطلبی که در کانال تلگرام خود منتشر کرده با اشاره به رخداد هک خبرگزاری فارس و انتشار فیلمی عجیب(!) نوشت:

"سئوالی که به وجود می آید این است که آیا این گروه هکری افرادی از این خبرگزاری را «تهدید به افشای اطلاعات» کرده و از آنها درخواستی داشته است؟ آیا نظیر آن فیلمی که منتشر شد، بازهم وجود دارد و همین مساله ممکن است پاشنه آشیل ورود هکرها به مجموعه باشد؟ چه اطلاعات دیگری به دست هکرها افتاد است؟ در صورتی که فایل های ضبط شده صدا و تصویر در اختیار هکرها قرار گرفته باشد، باید منتظر انتشار چه اطلاعات محرمانه دیگری بود؟ "!

*این سطح از رذالت و دنائت یک رسانه و حزب متبوعش برای حقیقی جلوه دادن یک فیلم مجعول را بر عهده مخاطبان محترم می‌گذاریم.

فیلمی که حتی اگر حقیقت قابل اثبات هم داشت روا نبود یک رسانه اینچنین برایش آغوش بگشاید و مدعی درست بودن آن شود. چه رسد به اینکه با یک فیلم ابلهانه و مجعول مواجهیم.

البته از حزبی که یک‌بار در سبک صبحانه خوردن دکتر حداد عادل طعنه سیاسی می‌جوید، یکبار به صورت تحلیل صحیح پنجه می‌افکند و روز دیگر هم به تماشای فیلم رسمی و علنی سگ‌بازی دبیر کل خود می‌نشیند؛ انتظاری جز این هم نبود که در طوفان توهین و تهمت علیه یک رسانه وطنی؛ اینچنین عنان اختیار از کف نهاده و به خیل زنگیان مست بپیوندد.

ما این سؤال را از مردم و مسئولان می‌پرسیم که حزبی که دست به تحریم انتخابات می‌زند، صراحتا مروّج سگ‌بازی است، خواستار به خیابان کشاندن کودکان برای اعتراض خیابانی می‌شود و دست یاریگر دشمن را در آستین دارد؛ چه رفتارهای دیگری را باید رقم بزند که عده‌ای متوجه خطراتش بشوند!؟

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: