کد خبر: ۲۴۹۵۹۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۶ - ۱۳ آذر ۱۴۰۱

جانی‌هایی با درآمد 100 میلیونی و مدرک پزشکی/ "تحریم‌کننده انتخابات" را چه به داعیه‌داری مطالبات مردم؟

جنوب نیوز: حمید قره‌حسنلو، پزشک و از قاتلان شهید روح‌الله عجمیان که با معاضدت همسر خود، فرزانه قره حسنلو به همراه چند تن دیگر در ضرب و جرح شهید نقش داشته؛ اخیراً در جریان دادگاه بررسی این پرونده اعتراف کرده است که ماهیانه 50 تا 100 میلیون تومان درآمد دارد. [1]

*اعتراف این فرد به وضوح هرچه تمام‌تر نشان می‌دهد که ادعای "نداری اغتشاشگران" تا چه اندازه دروغ است.

ضمن اینکه اسناد منتشر شده نیز نشان می‌دهد که عمده اغتشاشگران دستگیر شده در جریان آشوب‌های 70 روزه اخیر هرگز از قشر زحمتکش جامعه نبوده‌اند. (همانطور که معترضین اصلی فتنه سال 88 نیز از طبقه مرفه بودند)

این مسئله همچنین اثبات می‌کند که اساسا دغدغه اصلی قاطبه مردم یعنی "مشکلات اقتصادی" هرگز مطالبه آشوبگران نبوده و آنها صرفا در "کانال کشتن و بردن و سوختن" قرار داشته‌اند.

بررسی چرایی این مسئله البته از وظایف اندیشکده‌ها و نخبگان است...

در جریان بهت عمومی از درآمد بالای یک پزشک که اقدام به بستن بزرگراه و ضرب و شتم حافظان امنیت می‌کرده البته این نکته هم جالب است که اصلاح‌طلبان اصرار دارند آشوبگران حوادث اخیر را مشتی فرد متمدن با مطالبات معقول و حتی صاحب خشونتی مقدس جلوه دهند که صدای آنها باید شنیده شود. [2] [3]

در همین راستا می‌توان به اظهارات اخیر حسن رسولی از فعالان اصلاح‌طلب نیز اشاره کرد که مقولاتی مثل تورم بالا، افزایش سرسام‌آور قیمت‌ها و بلاتکلیف ماندن برجام را جزو شعارهای آشوبگران معرفی کرده بود!
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: