کد خبر: ۲۴۹۵۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۷ - ۱۳ آذر ۱۴۰۱
مشاور عالی فرمانده کل سپاه در این نشست گفت: ایجاد ساز و کار شناسایی شبهات، دسته بندی و تولید محتوا و معرفی امامین انقلاب به نسل های جدید را گام‌های مقابله با فرآیند هویت زدایی دانست.

به گزارش جنوب نیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسین طائب، مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش ملی روسا و دبیران شورای نیروهای انقلاب اسلامی بیان داشت: خداوند وعده داده است که هرکس دو ویژگی ایمان و عمل صالح را داشته باشد، مدیریت زمین را در اختیارش قرار خواهد داد.

از نگاه دشمن پیوند امام و امت باید شکسته شود

وی پیوند امام و امت باید تحکیم شود و تحولی در مقابله با منکرات سیاسی و اقتصادی شکل بگیرد، گفت: در این فتنه مردم آماج حملات بودند و رهبر معظم انقلاب نیز آماج بیشترین حملات قرار داشتند زیرا از نگاه آنها، پیوند امام و امت باید شکسته شود.

حجت الاسلام و المسلمین طائب خاطرنشان کرد: وعده خداوند در گذشته محقق شده، اکنون نیز محقق شده و در آینده هم محقق خواهد شد، ما باید شرطش را که ایمان و کار است، محقق کنیم.

مقامات آمریکا می‌گویند برآورد CIA نسبت به ایران غلط بود/ ترس آمریکا این است که ایران در حال قدرت پیدا کردن است

ترس آمریکا این است که ایران در حال قدرت پیدا کردن است

مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: از نظر آمریکایی‌ها، ایران در صحنه بین الملل تأثیرگذار است، قدرت منطقه‌ای ایران در حال افزایش است و در داخل هم ایران انسجام دارد. جمع بین اینها این است که انقلاب در حال قدرت پیدا کردن است.

وی اظهار داشت: آمریکایی‌ها در دهه ای قرار دارند که می‌گویند در این دهه سرنوشت آمریکا معلوم می‌شود، آنها می‌گویند آمریکا باید در ربع اول قرن ۲۱ بر چالش های داخلی و بین المللی خود تفوق پیدا کند، اگر در این دهه، انجام نشد، آمریکا مانند شوروی با فروپاشی مواجه خواهد شد. آنها می گویند برای عبور از چالش ها، قدرت باید دست دموکرات ها باقی بماند.

چرا آمریکا به دنبال مهار ایران است؟

حجت الاسلام و المسلمین طائب گفت: آمریکایی می گویند ایران از کشورهایی است که در این چالش نقش دارد و باید مهار شود. بعد از جنگ تحمیلی، آنها دنبال تغییر ساختار رفتند، وقتی دیدند نمی توانند ساختار ایران را عوض کنند، سراغ تغییر رفتار رفتند، سپس دیدند انقلاب در حال بیرون رفتن از مرزهاست و اعتراف کردند که ایران در حال ارائه الگوی جدید به جهان است، باید مهارش کنیم و در داخل و منطقه، ایران را مشغول کنیم.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: آمریکایی ها، جنگ نیمه سخت را ایجاد ناامنی، ترور، خرابکاری و اعمال خشونت آمیز تعریف کردند و جنگ نرم را جابجایی عشق و نفرت نسبت به ارزش های خودی و بیگانه. اینکه وقتی تیم ملی پیروز شد، علی رغم ضرورت حمایت، فردی پرچم انگلیس را روی دوش می اندازد.

مقامات آمریکا می‌گویند برآورد CIA نسبت به ایران غلط بود/ ترس آمریکا این است که ایران در حال قدرت پیدا کردن است

گام‌های هویت زدایی دشمن برای نسل جدید

وی شبهه افکنی با طرح سوالات راهبردی و پاسخ های ناقص، تردید در صداقت، اعتماد، موفقیت، مقبولیت و مشروعیت، ایجاد بی تفاوتی در مردم، ایجاد گسست اجتماعی با بهره گیری از گسست های قومی، نسلی، مذهبی و ...، نافرمانی در همه سطوح جامعه، تقابل امنیتی، سیاسی، اجتماعی و تبدیل نافرمانی فردی به اجتماعی، تشدید نفرت و کینه در میان اقوام، نسل ها و مذاهب را گام های هویت زدایی دشمن دانست.

جاسوسی NSA از تلفن همراه مردم

حجت الاسلام و المسلمین طائب گفت: هر گوشی موبایل در NSA یک پرونده دارد که جست‌وجوها، پیامک‌ ها و ارتباطات صاحب آن را بررسی می کند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه اظهار داشت: یکی از چهره های مشهور که اخیرا پیامی را منتشر کرده بود را دعوت کردند، گفت بیایید در پیام های من نگاه کنید که من چقدر تهدید شدم.

آمریکا: شکست خوردیم

وی گفت: آمریکایی ها گفتند تقابل امنیتی ایجاد شد اما باید تقابل سیاسی اجتماعی شود که ما در این مساله شکست خوردیم.

حجت الاسلام و المسلمین طائب اظهار داشت: اوباما گفته بود ما همه تحریم های سخت را اعمال کردیم غیر از تحریم ارتباطی و باید کاری کنیم که با تک تک مردم در ارتباط باشیم!

مقامات آمریکا می‌گویند برآورد CIA نسبت به ایران غلط بود/ ترس آمریکا این است که ایران در حال قدرت پیدا کردن است

ارتباط سه نفر از فعالین حوزه بازی‌سازی با اسرائیل

مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: یک شبکه بازی های کامپیوتری را ضربه زدیم، ۳ نفر از بالای مجموعه به اسرائیل وصل بودند؛ مأموریت شان این بود که بازی هایی تولید کنند که در آنها هیجان، خشونت و لاابالی گری باشد.

وی اظهار داشت: در شبکه مدارس، ۵ مدرسه زدند، در یکی از متون آنها، چگونگی تبدیل چالش خانگی به چالش اجتماعی را آموزش می دادند.

ضرورت معرفی امامین انقلاب به نسل های جدید

حجت الاسلام و المسلمین طائب ایجاد ساز و کار شناسایی شبهات، دسته بندی و تولید محتوا و معرفی امامین انقلاب به نسل های جدید را گام‌های مقابله با فرآیند هویت زدایی دانست.

وی همچنین با بیان اینکه جبهه انقلاب شبکه دارد اما همگرا نیست، بر ضرورت ایجاد شبکه انسان ـ رسانه در سطح ملی، استانی و قشری برای گفتمان سازی و جریان سازی، ساماندهی و تقویت شبکه جهادگران عرصه تبیین، تعامل با نخبگان ملی و استانی، استفاده از ظرفیت فعالان اجتماعی، ایجاد بانک اطلاعاتی از نیروهای کارآمد و استفاده ظرفیت فعالان اجتماعی تأکید کرد.

بازی پلیس خوب و پلیس بد آمریکا و اسرائیل

مشاور عالی فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها به همراه اسرائیلی ها می‌خواستند پلیس خوب و پلیس بد را اجرا کنند به این صورت که اسرائیل عملیات‌های ترور و خرابکاری انجام دهد و آمریکا در صحنه تحریم و امتیاز دادن حاضر باشد اما اتفاقی که در پیش بینی آنها نبود، سقوط بنت بود زیرا بایدن با بنت بسته بود.

حجت الاسلام و المسلمین طائب گفت: بنت یک ماه قبل از سقوط به جامعه خاموش اسرائیل نامه نوشت و گفت اگر بیرون نیایید و از دولت خود حمایت نکنید، برای سومین بار با فروپاشی اسرائیل مواجه می شویم.

دو سطح چالش ایران برای دولت بایدن

وی با بیان اینکه موضوع انقلاب اسلامی با محوریت ایران در ۲ سطح برای دولت بایدن تبدیل به چالش شده است، افزود: اولین سطح، تبدیل انقلاب اسلامی به موضوعی مهم در رقابت های سیاسی داخل آمریکاست و دومین سطح، ایجاد چالش اساسی برای رهبری آمریکا در جهان است.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه اولویت آمریکا در خاورمیانه، امنیت اسرائیل و نفت ارزان است، گفت: آمریکایی ها برای تضعیف روسیه و جلوگیری از واگرایی اروپا، قضیه اوکراین را طراحی کردند. گفتند اروپا در حال اتصال به روسیه در انرژی و غذا است و اگر این تحقق پیدا کند، اروپا دیگر در ناتو نمی‌ماند که جنگ اوکراین اتفاق افتاد.

حجت الاسلام و المسلمین طائب گفت: آمریکایی‌ها می‌گویند در بیرون با سه چالش روبرو هستیم؛ دولت‌های تجدیدنظرطلب، دولت‌های سرکش و گروه‌های فراملی. می‌گفتند ایران در ۲ مورد از این چالش ها نقش دارد اما امروز می‌گویند در هر ۳ چالش نقش دارد.

وی اظهار داشت: آمریکایی‌ها گفته اند پیامد این چالش ها این است که رقبای ما دیگر برای ما احترام قائل نیستند، کشورهای دوست به ما اعتنا نمی کنند و نیز دسترسی به انقلاب اسلامی در منطقه گسترش پیدا کرده است.

آمریکایی‌ها می‌گویند برآورد سیا نسبت به ایران غلط بود

مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: آمریکا اوکراین را طراحی کرد، برآوردشان این بود که نارضایتی در روسیه شکل بگیرد، برای چین هم همین طراحی را داشت، برای ایران هم اغتشاش را طراحی کرد، آمریکایی‌ها می‌گویند برآورد سیا نسبت به ایران غلط بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: