کد خبر: ۲۴۹۵۹۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۹ - ۱۳ آذر ۱۴۰۱
معاون نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری دو نفر به اتهام تلاش برای ترغیب کسبه برای بستن واحدهای صنفی شان در بازار امین حضور خبر داد.
تلاش نافرجام برای تعطیلی بازار

به گزارش جنوب نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "نادر مرادی" با اشاره به اینکه در پی تماس تعدادی از کسبه با سامانه ۱۱۰ و اعلام این موضوع که دو نفر در بازار امین حضور به دنبال تشویش اذهان عمومی و بر هم زدن نظم و انضباط و امنیت و آرامش این بارار هستند سریعا موضوع در دستور کار پلیس اماکن قرار داده شد، بیان داشت: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که دو نفر از کسبه بازار امین حضور که خود در یک باب مغازه مشغول فعالیت بودند به دنبال تشویش اذهان عمومی و تلاش برای ترغیب کسبه این بازار برای بستن واحدهای صنفی خود، دستگیر شدند.

وی افزود: بنابراین گزارش متهمان در بازجویی‌های صورت گرفته عنوان داشته اند که تحت تاثیر فضای مجازی و رسانه‌های بیگانه اغفال شده اند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ عنوان داشت: این دو متهم با توجه به اینکه فاقد سابقه قبلی بودند با هماهنگی قضائی با اخذ تعهد آزاد شدند.

سرهنگ مرادی خاطر نشان کرد: بازرایان در دفاع از انقلاب و پیشرفت ایران اسلامی همواره ثابت قدم بوده اند و با بصیرت و هوشیاری خود فرصت سوء استفاده را از دشمنان سلب کرده اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: