کد خبر: ۲۴۹۱۶۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۲ - ۱۲ مهر ۱۴۰۱
بر اساس خبر‌های رسیده کارلوس کی روش از این دو بازیکن عبور کرده است و اصلا نیت هم ندارد بازیکنان قدیمی را به اردوی تیم ملی دعوت کند.

جنوب نیوز:کارلوس کی روش به هیچ عنوان قصد ندارد بازیکنانی که پیشتر در تیم ملی حضور داشته اند را دوباره به اردو دعوت کند.

در محافل فوتبالی شایعه شده است کارلوس کی روش بار دیگر دست به دعوت از مسعود شجاعی و اشکان دژاگه خواهد زد تا این دو بازیکن با حضور در اردوی تیم ملی همدلی ایجاد کنند و مشکلی با این ندارند که روی نیمکت بنشینند! گفته می‌شود این دو بازیکن از طرق مختلف برای کارلوس کی روش پیام داده اند که شرایط بدنی و فنی آن‌ها ایده آل است و در صورت دعوت به اردوی تیم ملی اگر در ترکیب به میدان نیایند مشکلی ایجاد نخواهد شد.

شایعه شد مسعود شجاعی برای اینکه رکورد چهار دوره حضور در جام جهانی و جام ملت‌ها را در کارنامه خود به ثبت برساند خیلی مایل به دعوت دوباره به اردوی تیم ملی است و از سویی اشکان دژاگه به بهانه بازگشت دوباره به اردوی تیم ملی از قطر جدا شد و پیراهن تیم فولاد را برتن کرد. تیمی که مربی اش جواد نکونام است و گزینه اول دستیاری کارلوس کی روش بشمار می‌رود. اما بر اساس خبر‌های رسیده کارلوس کی روش چنین دیدگاهی ندارد و از این دو بازیکن عبور کرده است و اصلا نیت هم ندارد بازیکنان قدیمی را به اردوی تیم ملی دعوت کند.

او در نهایت باید ۲۳ بازیکن را برای همراهی تیم ملی در قطر وارد لیست کند و جالب اینکه در این برهه از زمان هم برای انتخاب لیست نهایی تیم ملی دچار مشکل شده است و چه رسد به اینکه بخواهد دو بازیکن جدید هم به این ترکیب اضافه کند.

منبع: خبرورزشی

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: