کد خبر: ۲۴۹۱۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۴ - ۱۲ مهر ۱۴۰۱
باید ریشه یابی کرد که چرا جوانان وارد مساجد نمی شوند/ دشمن در تلاش است سناریوی سوریه را در ایران اجرا کند
فرماندار بوشهر گفت: اغتشاشگران امروز بیشتر در رده سنی ۱۶ تا ۱۷ سال هستند اینها کسانی هستند که در همین نظام آموزشی رشد کرده اند.

به گزارش جنوب نیوز به نقل از ایرنا؛ صالح رحیمی در شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوشهر افزود: بسیاری از افرادی که در اغتشاش‌های اخیر حضور دارند هیچگونه عقبه سیاسی و هیچ منبع وصلی ندارند موج سوار هستند و برخی از آنها اغفال شده و برای تخلیه هیجان‌های خود در این صحنه ها حضور به هم می‌رسانند.

وی اظهار کرد: اینجا است که انجام ندادن کار فرهنگی و خلاء به دست گرفتن جنگ روانی باعث می‌شود این مشکلات به وجود آید.

رحیمی گفت: امروز جمعیت اغتشاش‌گران همانند قطره ای در برابر دریا هستند و این افراد که از نور فاصله گرفته و تشخیص نمی دهند، با تحریک دشمن به خیابان‌ها می آیند و موجب ایجاد اغتشاش و ناامنی می شوند.

 وی گفت: در این اغتشاش‌ها افراد و دلسوزان نظام، هیات‌های مذهبی و مساجد باید روشنگری کنند.

فرماندار بوشهر ادامه داد: امروز دشمن در تلاش است سناریوی سوریه را در ایران اجرا کند به همین دلیل است که باید دلسوزان نظام روشنگری لازم را نسبت به این توطئه دشمن انجام دهند.

وی با اشاره به این سخن امام راحل که مساجد پایگاه اجتماعی هستند گفت: باید ریشه یابی کرد که چرا جوانان وارد مساجد نمی شوند و سازمان‌های تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه باید وارد کار شوند و در راستای کارهای فرهنگی گام بردارند.

فرماندار بوشهر گفت: دشمن هیچ کاری نمی تواند انجام دهد چون ملت ایران همواره پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی انجام داده اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: