کد خبر: ۲۴۸۸۳۲
تاریخ انتشار: ۰۰:۴۴ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۱
رئیس قوه قضائیه در بوشهر:
در این بخش بالغ بر ۹۷۶ دستگاه خودروی لوکس وجود داشت که ۲۲ دستگاه از آنها متروکه شده بودند و فقط ۹۰ دستگاه از آنها به سازمان اموال تملیکی گزارش شده بودند.
رئیس قوه قضائیه گفت: خودروهای لاکچری و ماشین‌های سنگین منطقه ویژه اقتصادی بوشهر به زودی تعیین تکلیف می‌شوند.

به گزارش جنوب نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در سفر به بوشهر، در بازدید از انبارهای گمرک بوشهر از بخش نگهداری خودروهای لوکس این گمرک بازدید به عمل آورد.

در این بخش بالغ بر ۹۷۶ دستگاه خودروی لوکس وجود داشت که ۲۲ دستگاه از آنها متروکه شده بودند و فقط ۹۰ دستگاه از آنها به سازمان اموال تملیکی گزارش شده بودند.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه خودروهای لاکچری و ماشین‌های سنگین منطقه ویژه اقتصادی بوشهر به زودی تعیین تکلیف می‌شوند، گفت: تا شنبه یک گزارش مختصر و مفید از خودروهای موجود در انبارها برای تهران ارسال کنید.

حجت‌الاسلام اژه ای افزود: می‌خواهم مشکلات را در آن گزارش بگویید، چه مشکلات حقوقی و چه مشکلاتی که مربوط به آئین نامه‌های دولتی است. در تهران پیگیر خواهم شد آنچه مربوط به قوه قضائیه است در تهران رفع شود. آنچه مربوط به آئین‌نامه‌های دولتی می‌شود را در جلسه سران قوا پیگیری خواهم کرد.

رئیس قوه قضاییه در سفر به بوشهر وضعیت ۳۰ کانتینر کشف شده که از سال ۸۸ بلاتکلیف مانده‌اند را بررسی کرد.

در جریان بازدید رئیس قوه قضائیه از انبارهای اموال تملیکی در بوشهر که علاوه بر مسئولان استانی، تعدادی از مقامات دولتی نیز حضور داشتند، وضعیت ۳۰ کانتینر بلاتکلیف در این منطقه ویژه اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت.

۳۰ کانتینری که در جریان انبارگردانی‌های اداره بنادر و دریانوردی بوشهر کشف شده بودند و نکته قابل تأمل آنکه سابقه و اطلاعاتی از این کانتینرها در هیچکدام از سامانه‌های اداره بنادر و دریانوردی بوشهر وجود نداشت.

علاوه بر این، طبق استعلام از یکی از شرکت‌های مالک این کانتینرها، آنها نیز از محتوای داخل این کانتینرها اظهار بی‌اطلاعی کرده بودند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: