کد خبر: ۲۴۸۵۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰:۴۵ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱
معاون استاندار بوشهر:
معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: زیرساخت‌های لازم در نانوایی‌های استان برای اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان فراهم می‌شود.

نانوایی‌های بوشهر آماده اجرای طرح هوشمندسازی می‌شوند

به گزارش جنوب نیوز، علی باستین صبح یکشنبه در نشستی با حضور اعضا کارگروه آرد و نان و مسئولان امور بانکی اظهار داشت: طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در سطح کشور اجرا می‌شود و استان بوشهر نیز آماده اجرای آن می‌شود.

وی با اشاره به فراهم شرایط برای فعالیت سامانه و اپلیکیشن طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان و تجهیز نانوایی‌های استان به امکانات هوشمند افزود: ۶۹ درصد نانوایی‌های استان از زیرساخت‌های ارتباطی برخوردارند.

معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر با تاکید بر تجهیز همه نانوایی‌ها به دستگاه کارت خوان ویژه عرضه الکترونیک و هوشمند نان اضافه کرد: تا دو هفته آینده همه نانوایی‌ها باید به این سیستم مجهز شوند.

وی با اشاره به فعالیت ۸۷۷ نانوایی در سطح استان بوشهر خاطرنشان کرد: ۶۰۴ نانوایی آمادگی کامل برای نصب دستگاه کارت خوان و سامانه عرضه هوشمند نان دارند.

باستین با تاکید بر اینکه بوشهر از استان‌های موفق در استفاده از این سامانه و اپلیکیشن در عرضه هوشمندسازی آرد و نان باشد گفت: هوشمندسازی محدودیتی برای خرید نان ایجاد نمی‌کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: