کد خبر: ۲۴۶۸۶۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - ۲۷ دی ۱۴۰۰
مسئول بسیج رسانه استان بوشهر گفت: خبرنگاران بسیجی استان بوشهر در عرصه مطالبه‌گری و پیگیری مسائل و مشکلات مردم پیشتاز هستند.
خبرنگاران بسیجی استان بوشهر در عرصه مطالبه‌گری پیشتاز هستند

به گزارش جنوب نیوز، عبدالله نجفی ظهر یکشنبه در نشست مدیران رسانه با امام جمعه بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در حوزه فعالیت‌های رسانه‌ای دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی است و فعالان این عرصه پیشتاز هستند.

وی با اشاره به نامگذاری سالروز شهادت خبرنگار شهید غلامرضا رهبر به نام روز بسیج رسانه خاطرنشان کرد: بسیج رسانه در راستای پیگیری مسائل، مشکلات و مطالبات مردم تلاش ویژه‌ای دارد.

مسئول بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به اینکه خبرنگاران بسیجی پیشتاز مطالبه‌گری هستند تصریح کرد: این سازمان با پرهیز از بازی‌های سیاسی در راستای مطالبات جامعه و مردم تلاش می‌کند.

وی یکی از برنامه‌های مهم بسیج رسانه را برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر عنوان کرد و ادامه داد: این جشنواره نقش مهمی در تقویت جبهه رسانه انقلابی، جریان‌سازی، توسعه و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای استان دارد.

نجفی بیان کرد: هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر در موضوعات خبر، گزارش، یادداشت، اینفوگرافی، عکس، مستند کوتاه، کاریکاتور و بخش‌های گوناگون رسانه‌ای و هنری برگزار می‌شود.

وی از محورهای این جشنواره به تقویت توان داخلی و خوداتکایی، مانع زدایی‌ها، الگوسازی و مطالبه کارآمدی، روحیه جهادی و انقلابی، امنیت پایدار، آسیب‌های اجتماعی، مدیریت بر فضای مجازی، سبک زندگی، امید و نشاط و دشمن‌شناسی اشاره کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: